Apartmá Tycho de Brahe

Dechberoucí výhled na Prahu z oken apartmánu Tycho de Brahe z něj činí ideální místo pro romantické pobyty. Neméně úchvatný je i jeho interiér, jehož součástí jsou i původní stropy z 16. století. Apartmá disponuje obývacím pokojem s vinotékou, ložnicí s luxusními Saffron postelemi a koupelnou s podlahovým vytápěním a washletem.

POLOHA: 1. patro

VÝHLED: Královské zahrady a panorama Prahy

TYP POSTELE: King a rozkládací pohovka. Manželská postel je značky Saffron, luxusní postel z přírodních materiálu několika vrstev (kašmír, koňské žíně, bavlna, přírodní kaučuk, borovice, vlna)

VYBAVENÍ POKOJE: klimatizace, obývací pokoj s vinotékou, TV s národními a mezinárodními kanály, CD/DVD přehrávač, Wi-fi zdarma, trezor, iPad, kávovar, minibar, přikrývky a polštáře (s kachním peřím nebo hypoalergenní), menu s výběrem polštářů a stlaní

VYBAVENÍ KOUPELNY: vana s dešťovou sprchou, kosmetika Molton Brown, zvětšovací zrcátko, fén, koupelnový telefon, luxusní župany a pantofle, podlahové vytápění, toaleta zn.Washlet (toaleta na dálkové ovládaní s vyhřívaným prkýnkem a sprchou)

VELIKOST POKOJE: 52 m2 / 560 ft2