Střešní Terasa v létě
Unikátní pobytové balíčky
Tycho de Brahe Apartmá
Restaurace Terasa U Zlaté studně
Luxusní pokoje a apartmá
Výhled z terasy
Hotel U Zlaté studně

VÍTEJTE V HOTELU U ZLATÉ STUDNĚ

Nejlepší lokalita v Praze

Hotel U Zlaté studně je luxusní butikový hotel, který je situován v jedné z nejkrásnějších lokalit v Praze a který nabízí jedinečný výběr luxusního ubytování - 17 pokojů a 2 apartmány, z nichž každý reflektuje historický odkaz a dědictví budovy, v níž se nachází. Vyniká neskutečnými výhledy, výjimečným servisem a službami na světové úrovni. K jedinečnosti hotelu přispívá také mnoha oceněními ověnčená restaurace Terasa U Zlaté studně se dvěma venkovními terasami a úchvatným výhledem na "stověžatou matičku" Prahu. Neméně půvabné jsou i originální malby světově známých a uznávaných umělců, sochy, tapiserie a další umělecká díla, která nezdobí pouze pokoje, ale též společné prostory hotelu.

Hotel je situován v centru města v půvabné čtvrti Malá Strana, a to přímo pod Pražským hradem. Vedle hotelu se nachází kromě Hradu i budova Parlamentu České republiky. Nejvýznamnější památky Prahy jako Staroměstské náměstí, Karlův most, malostranský kostel sv. Mikuláše a jiné zajímavosti jsou od hotelu vzdáleny pouhých pár kroků. 

Pokud hledáte opravdu výjimečné místo, kde oslavit své výročí, uspořádat svatební hostinu nebo se jen uvolnit a zrelaxovat, hotel U Zlaté studně je pro Vás skvělou volbou.

Projděte dlážděnými uličkami Malé Strany až k jednomu z nejlepších butikových hotelů světa a odhalte jeho skrytá tajemství.

NAŠE POKOJE

Pokoje Superior

V našich pokojích typu Superior se můžete kochat dechberoucími výhledy do Královských zahrad nebo tiché malebné uličky, která vede pouze k hotelu. 

Přečtěte si víc

Pokoje Deluxe

S okny s překrásným výhledem na Malou Stranu splňují tyto pokoje, jež můžete najít na všech patrech hotelu, vše, co si můžete v průběhu Vašeho pobytu přát. 

Přečtěte si víc

Pokoje Grand Deluxe

Zážitek z ubytování v prvotřídně vybavených pokojích typu Grand Deluxe ještě umocňují kouzelné výhledy z oken směřujících buď do Královských zahrad, nebo na pražské panorama. 

Přečtěte si víc

NAŠE APARTMÁNY

Apartmá Tycho de Brahe

Dechberoucí výhled na Prahu z oken apartmánu Tycho de Brahe z něj činí ideální místo pro romantické pobyty. 

Přečtěte si víc

Apartmá Rudolf II

Vstupte do jiného světa, obklopte se krásným nábytkem a vychutnejte si dechberoucí výhled na panorama města Prahy. Toto unikátní apartmá se nachází na 2. 

Přečtěte si víc

RESTAURACE

Slideshow

Restaurace Terasa U Zlaté Studně

Restaurace Terasa U Zlaté studně se nachází přímo pod Pražským hradem, pouhých pět minut chůze od Karlova mostu.

Bar

Náš bar je také domovem unikátního krále koňaků z dílny Rémy Martin – Louis XIII. , jenž jako jediný nese označení "Ultra Premium Cognac". Již při výstupu z výtahu ulpí váš zrak na prosklené vitríně, v níž trůní třílitrová křišťálová láhev Louis XIII. Le Jeroboam, které bylo v limitované edici vyrobeno pouhých sto kusů.

VYBAVENÍ

Slideshow

Opravdové hýčkání

Snídaně pro císaře

Hotelový bar

V srpnu roku 2013 byl hotel U Zlaté studně zrenovován a rekonstrukce proběhla i ve čtvrtém patře hotelu, kde z propojení vnitřního prostoru s venkovní terasou vznikl útulný hotelový bar pro přibližně šestnáct hostů. Na celém světě je pouze čtyřicet restaurací, které si vysloužily hodnocení “Rémy Martin Louis XIII. Fortress”, odkazující na možnost servírovat tento unikátní koňak, k jehož podávání musí být personál pečlivě vyškolen. 

Společenská Místnost

V prvním patře hotelu U Zlaté studně se nachází společenská místnost. Hosté se zde mohou kdykoliv občerstvit šálkem kávy Nespresso či čaje Ronnefeldt - sál je přístupný 24 hodin denně. Zároveň slouží jako místo setkávání, kde se mohou hosté vzájemně seznámit a popovídat si o svých dojmech a zážitcích. V místnosti se také nachází malé business centrum, v němž lze využít laptop, vytisknout si palubní letenky a podobně.

Služby Na Míru

Hotel U Zlaté studně nabízí nespočet amenit a personalizovaných doplňků, které ještě více umocní Váš zážitek z ubytování v luxusním pražském hotelu.

TripAdvisor

LOKALITA

Butikový hotel U Zlaté studně se nachází přímo pod hradbami Pražského hradu.