Apartmá Rudolf II

Vstupte do jiného světa, obklopte se krásným nábytkem a vychutnejte si dechberoucí výhled na panorama města Prahy. Toto unikátní apartmá se nachází na 2. poschodí hotelu a disponuje impozantním obývacím pokojem a velkou oddělenou ložnicí s luxusní postelí značky Saffron. Zařízeno je  v renesančním duchu stylovým nábytkem značky Richelieu a nechybí zde ani vlastní vinotéka s nabídkou exkluzivních vín (za poplatek) či kávovar Illy k užívání zdarma. Hosté mohou též obdivovat původní zdi ze 17. století, a to jak v obývací části, tak v ložnici.

Otevřete okna a nechte se unášet libozvučnými tóny z koncertů, které se konají v barokních zahradách přímo pod Vámi...

POLOHA: 2. patro

VÝHLED: Královské zahrady a panorama Prahy

TYP POSTELE: King a rozkládací pohovka. Manželská postel je značky Saffron, luxusní postel z přírodních materiálu několika vrstev (kašmír, koňské žíně, bavlna, přírodní kaučuk, borovice, vlna)

VYBAVENÍ POKOJE: klimatizace, obývací pokoj s vinotékou, TV s národními a mezinárodními kanály, CD/DVD přehrávač, Wi-fi zdarma, trezor, iPad, Illy kávovar, minibar, přikrývky a polštáře (s kachním peřím nebo hypoalergenní), menu s výběrem polštářů a stlaní

VYBAVENÍ KOUPELNY: vana s dešťovou sprchou, kosmetika Molton Brown, zvětšovací zrcátko, fén, koupelnový telefon, luxusní župany a pantofle, podlahové vytápění, oddělená toaleta zn.Washlet (toaleta na dálkové ovládaní s vyhřívaným prkýnkem a sprchou)

VELIKOST POKOJE: 60 m2 / 646 ft2