PĚTIHVĚZDIČKOVÉ UBYTOVÁNÍ NA MALÉ STRANĚ

REZERVACE : (+420) 257 011 213 - reservations@goldenwell.cz

Luxusní ubytování v hotelu U Zlaté studně nabízí úchvatné výhledy na Prahu z oken sedmnácti pokojů a dvou unikátně navržených apartmánů, elegantně zařízených reprodukcemi nábytku Richelieu dokreslujícími atmosféru dýchající historií. Každý pokoj je vybaven iPadem, psacím stolem, LED televizí, kávovarem Nespresso nebo Illy a výběrem čajů Ronnefeldt.

 
VÝBĚR SPECIFICKÉHO POKOJE

Pokud si přejete zarezervovat konkrétní pokoj, kontaktujte nás prosím napřímo nebo vyplňte číslo pokoje do kolonky komentáře. Vaši volbu potvrdíme do pěti hodin v závislosti na aktuální obsazenosti pokojů. Poplatek za rezervaci specifického pokoje činí 30 EUR za pobyt a pokoj.

 
KATEGORIE DELUXE

POKOJ 12 - GIORDANO BRUNO

Tichý a prostorný pokoj s velkou manželskou postelí a vstupní chodbou s francouzskými okny s výhledem na historické nádvoří hotelu. Okna pokoje směřují na západ do kouzelné uličky, která podtrhuje zde panující romantickou atmosféru. Pokoj je zařízen v elegantním a líbivém designu, jenž dokresluje lesklý tmavě zlatý přehoz a závěsy. Koupelna má malé okno směřující ke Starému Městu a je vybavena velkou dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 24 m2 / 258 ft2 + 6 m2 / 64 ft2 (koupelna).

POKOJ 24 - ANNA MARIE DA STRADA

Náš nejsvětlejší, nejmenší, ale útulný pokoj. Disponuje velkým oknem směřujícím na jihovýchod s krásným výhledem na Staré Město a palácové zahrady. Malá koupelna je vybavena vanou a dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 21 m2 / 226 ft2 + 3.6 m2 / 39 ft2 (koupelna).

POKOJ 25 - JOHN DEE

Světlý a velmi romantický pokoj se třemi velkými okny směřujícími na jih a východ s výhledem do zahrad a na celé město. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 22 m2 / 237 ft2 + 4.5 m2 / 48 ft2 (koupelna).

POKOJ 41 - TADEÁŠ HÁJEK Z HÁJKU

Prostorný pokoj s malou vstupní předsíní s okny směřujícími na jih, z nichž je možné se kochat pohledem na celou Prahu. Koupelna má malé okno s výhledem na Petřín a je vybavena dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 30 m2 / 323 ft2 + 4.2 m2 / 45 ft2 (koupelna).

POKOJ 42 - MARKUS MORDECHAJ MAISEL

Tento světlý a prostorný pokoj s malou předsíní a chodbou má dvě okna: větší směřuje do zahrad a menší k městu. Koupelna pokoje je světlá, laděná do modré barvy, a disponuje větším oknem s výhledem do Ledeburské zahrady. Velikost pokoje: 30 m2 / 323 ft2 + 5.5 m2 / 59 ft2 (koupelna).

 
KATEGORIE GRAND DELUXE

POKOJ 32 - EGIDIUS SADELER

Tento prostorný pokoj kategorie Grand Deluxe disponuje předsíní a dvěma velkými okny směřujícími na jih s překrásným výhledem na Prahu, přičemž na horizontu je možné spatřit i okrajové části města. V pokoji laděném do modré barvy se nachází i rozkládací pohovka. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 30 m2 / 323 ft2 + 4 m2 / 43 ft2 (koupelna).

POKOJ 33 - JOHANNES KEPLER

Tento světlý a prostorný pokoj je laděn do zlato-hnědých barev. Disponuje předsíní a dvěma velkými okny směřujícími na jih s výhledem na kostel sv. Tomáše a celé město, včetně jeho okrajových částí rozeznatelných na horizontu. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 28 m2 / 301 ft2 + 4.5 m2 / 48 ft2 (koupelna).

POKOJ 34 - ELISABETH JANE WESTON

Tento prostorný rohový pokoj je situován na třetím patře. Má dvě okna, menší s výhledem na Staré Město a větší na Malou Stranu a Petřín. Pokoj má vlastní chodbičku a velmi prostornou koupelnu. Velikost pokoje: 24 m2 / 248 ft2 + 6 m2 / 64 ft2 (koupelna).

POKOJ 35 - VILÉM Z ROŽMBERKA

Jedná se o nejmenší, leč velmi oblíbený pokoj z kategorie Grand Deluxe. Nachází se na konci chodby, tudíž je velmi tichý. Jeho dvě velká okna směřují do krásných barokních Ledeburských zahrad a na Staré Město a jedno menší na jih na Prahu. Velikost pokoje: 27.5 m2 / 296 ft2 + 6 m2 / 64 ft2 (koupelna).

 
VYBERTE SI VÁMI PREFEROVANÉ STLANÍ - SERVÍRUJEME SPÁNEK A LA CARTE

Nechte se hýčkat i během Vašeho spánku. Speciální služba hotelu U Zlaté studně Vám poskytne nejvyšší možný komfort pro odpočinek těla i ducha přímo na míru.

Naše pokojská Vám rozestele a připraví pokoj pro klidný spánek. Na posteli velikosti King máte k dispozici 4 - 6 hypoalergenních polštářů a velmi pohodlné stlaní. To, zda dáte přednost jinému ze šesti druhů polštářů a variant povlečení, je již pouze na Vás. Menu naleznete ve Vašem pokoji.

Zažijte komfortní spánek na vlastní kůži. Na dobrou noc Vám připravíme i malý dezert ručně vyráběný naším hlavním cukrářem pod dohledem šéfkuchaře Pavla Sapíka. 

Sladké sny...

Pokoje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Eum dicta fugit, porro asperiores totam delectus?

apartmá

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Eum dicta fugit, porro asperiores totam delectus?