NAŠE POKOJE

Vyberte si z naší nabídky luxusních pokojů

Pokoje Superior

V našich pokojích typu Superior se můžete kochat dechberoucími výhledy do Královských zahrad nebo tiché malebné uličky, která vede pouze k hotelu. Podobně jako pokoje typu Deluxe se i tato kategorie pokojů nachází na 1. až 3. patře. Všech šest stylových a pohodlných pokojů disponuje dřevěnou podlahou, ve výčtu vybavení pak nechybí jedna postel velikosti King nebo dvě oddělené postele, psací stůl a kout určený k relaxaci.

Přečtěte si víc

Pokoje Deluxe

S okny s překrásným výhledem na Malou Stranu splňují tyto pokoje, jež můžete najít na všech patrech hotelu, vše, co si můžete v průběhu Vašeho pobytu přát. Nechybí v nich dřevěné podlahy, postel velikosti King nebo dvě oddělené postele, kout sloužící k odpočinku a velký psací stůl. Pokoje jsou elegantně zařízené v renesančním stylu nábytkem od firmy Richelieu.

Přečtěte si víc

Pokoje Grand Deluxe

Zážitek z ubytování v prvotřídně vybavených pokojích typu Grand Deluxe ještě umocňují kouzelné výhledy z oken směřujících buď do Královských zahrad, nebo na pražské panorama. Tyto pokoje nacházející se na 3. a 4. patře hotelu jsou ještě prostornější než kategorie Deluxe a jsou zařízeny nábytkem firmy Richelieu.

Přečtěte si víc