Služby Na Míru

SOUKROMÁ PROHLÍDKA MĚSTA

Objevujte město podle sebe ! Váš osobní průvodce Vás dovede překrásnými dlážděnými uličkami k poznání úžasné historie města Prahy. Dýchne na Vás atmosféra uplynulých staletí, okouzlí Vás minulost budov, architektury a význačných osobností, které ve městě pobývaly. Váš osobní doprovod Vás vezme všude tam, kam si budete přát, a podělí se s Vámi o zajímavá fakta a legendy, které jste dosud neznali.

AROMATICKÁ OLEJOVÁ KOUPEL

Po dlouhé, objevné procházce Prahou v doprovodu našeho průvodce bude velmi osvěžující nejen pro Vaši mysl, ale i tělo uvolnění v horké aromatické olejové lázni. Stačí nám pouze sdělit datum a čas, kdy si přejete koupel připravit, a náš personál se postará o navození romantické atmosféry a nachystá vše potřebné ještě před Vaším příchodem na pokoj. Vychutnejte si chvíle odpočinku a relaxace ve společnosti luxusních aromatických olejů, svíček, láhve sektu a mísy plné jahod.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Již nehledejte dále. Naši zkušení maséři a masérky jsou za Vámi po Vašich vyčerpávajících toulkách městem ochotni přijít až na pokoj. Odevzdejte se do zkušených rukou a nechte odpočinout své svaly i mysl.

ROMANTICKÁ ROZESTÝLKA

Nechte se každý večer hýčkat romantickou atmosférou, kterou zaručeně navodí svíčky a okvětní růžové lístky s lahví sektu a mísou jahod, jež obohatí Váš pobyt o nezapomenutelné okamžiky.

 

Pro služby na míru prosím kontaktujte hotel@goldenwell.cz