REZERVOVAT

Domů>Hodnocení hostů

Hodnocení hostů

Líbil se Vám Váš pobyt a chtěli byste se o své dojmy podělit s ostatními? Své zážitky můžete sdílet zde.

"Výjimečný zážitek!"

Výborná jídla, profesionální a slušná obsluha a neskutečně úchvatný výhled z terasy, která byla díky teplému podzimu otevřena až do konce října. Člověk se v takové restauraci cítí vážně skvěle a je mu ctí býti tam hostem. Určitě sem ještě zajdu.

"Skvělá souhra chutí a místa"

Tento týden jsem měla možnost se opět po roce vrátit do této restaurace a mohu konstatovat, že zase je pomyslné nebe gastronomie posunuto o další krůček k vesmíru. Excelentní kombinace chutí a perfektně připravené maso dokáže spolu s nádherným místem, kde se nachází tato restaurace, udělat ze dne slavnost... Byly jsme zde ve čtyřech, měly jsme vše od ryb až po zvěřinu, k tomu vynikající dezerty. Rozhodně se nám nechtělo jít domů a slíbily jsme si, že se sem opět vrátíme. Perfektní obsluha vedená panem Honzou a osobní představení pana šefkuchaře v nás umocnilo pocit, že jsme zde vítány, a rozhodně tuto restauraci doporučuji Vám všem gurmánům :-)

"Euforie, nadšení a úžas"

Opět se vyplatilo počkat si celý rok na oslavu narozenin. Pozvání do restaurace Terasa U Zlaté studně je úžasný gurmánský dárek, o který bych nikdy nechtěla přijít. Prezentace jídel je kouzelná a ohromující. Tentokrát jsme si vybrali degustační menu včetně vín. Párování bylo skvostné a jsem ráda, že jsme díky tomu poznali další výborné české výrobce vín. Ráda bych ještě zmínila, že je velmi potěšující, že v menu převažují vína česká, jak bych to v české restauraci očekávala. Děkuji Vám. Lucka D.

"Skrytý klenot Prahy"

Hotel Golden Well "U Zlaté studně" je jedním z nejlepších hotelů, jaké jsem kdy navštívil. Hotel se nachází v klidné čtvrti, zasazen přímo do svahu pod Pražským hradem. Má dobrou dopravní dostupnost z centra Prahy, a to jak autem, tak hromadnou dopravou. Apartmá Rudolf II. je skutečně úžasné a výrazně vylepšuje celkový zážitek z pobytu v Praze. Po dlouhém dni určitě oceníte velkou pohodlnou postel nebo soukromou vinotéku, která je zabudovaná přímo do konferenčního stolku. Ovšem nejlepší z celého pobytu byly snídaně! Nikde předtím jsem nedostal tak dobrou snídani! Úžasnou atmosféru snídaně nevytvářelo jen dobré jídlo, ale také milý a ochotný personál a především neskutečně nádherný výhled na starou Prahu, koupající se v paprscích ranního slunce. To vše, společně s jazzovou hudbou, působilo neskutečně uklidňujícím dojmem, který mě výborně nastartoval do dalšího dne. A právě tento zážitek se nejvíce zasloužil o to, aby se stal hotel U Zlaté studně mým domovem i při dalších návštěvách Prahy. Děkuji personálu, jste vážně skvělí! Jen tak dál.

"Báječný víkend pod Pražským hradem"

Úžasný hotel, který své hosty opravdu hýčká. Počínaje vlídným přijetím na recepci přes příjemné uvítací překvapení v pokoji v podobě drobného občerstvení, velmi zajímavou lekci mixologie v místním baru pod vedením sympatického pana Kazdy, možnost nahlédnutí do kuchyně a skvělou večeři až po báječnou snídani - nic z toho nemělo ani chybičku. Pokoje jsou zařízené velmi vkusně a mimořádně pohodlně. Personál je profesionální v tom nejlepším slova smyslu, servis je dokonalý. Doufáme, že jsme tu nebyli naposledy :)

"Luxusní pobyt"

Krásný, romantický hotel v srdci Prahy s překrásným výhledem. Nadstandardní vybavení pokojů, vše příjemné, čisté a útulné. Báječná kosmetika v koupelně. Velmi příjemné občerstvení během dne, možnost uvařit si výtečnou kávu na pokoji. Noční rozestýlka se sladkou tečkou na dobrou noc. Přivítání na pokoji s drobným občerstvením a lahví vína dle výběru. Skvělé koktejly v baru - hodinová lekce jejich mixologie byla velmi zajímavým zážitkem. Nepřekonatelná večeře a velkolepá snídaně. Veškerý personál profesionální a velmi vstřícný. Dokonalý zážitek - návštěvu hotelu vřele doporučujeme!

"Luxus v centru Prahy"

Romantický pětihvězdičkový hotel uprostřed Prahy s nádherným výhledem na celé město nejen z restaurace, ale i z pokojů, které jsou na pětihvězdičkový hotel příjemně nadstandardně vybaveny (iPod, iPad, spousta drobných detailů) a příjemně útulné... Personál je velmi milý, profesionální, leč přátelský a usměvavý... Restaurace je špičkou v ČR, k té není víc co dodat :-) Velmi doporučuji všem, kteří chtějí strávit pár romantických chvil se vším všudy :-)

"Perfektní a úchvatné"

Děkuji moc personálu za dokonale strávený večer - mohu jen doporučit, není nic, co by se dalo vytknout. Vše perfektní!

"Kulinářský zážitek podtržený krásou noční Prahy, na nějž se nezapomíná"

Jsme rádi, že i doma máme luxusní restauraci v nádherném prostředí nabízející vynikající kulinářský zážitek, s perfektní a nevtíravou obsluhou a s nepřemrštěnými cenami. Nejvyšší hodnocení, nemáme co vytknout.

načíst více zavřít
Příjezd
Odjezd

garance nejnižší ceny

Skupinové rezervace -hotel@goldenwell.cz Upravit rezervaci

Rezervujte nyní a získejte welcome drink a pozornost hotelu na příjezd