REZERVOVAT

Pokoje od 175 .00

Domů>Kariéra

Pracujte u nás!

Momentálně máme v našem hotelu otevřené tyto pozice:

Portýr  / Houseman

Náplň práce

Portýr&houseman je zodpovědný za technický každodenní chod na recepci a ve veřejných prostorách hotelu. Je zároveň zodpovědný za veškeré činnosti uvedené v popisu práce a zodpovídá se přímému nadřízenému, případně vedoucímu divize.

Požadujeme

Znalost AJ,ČJ na vysoké úrovni (mluvenou i psanou formou), další jazyky jsou výhodou.
Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, flexibilita
Příjemné a reprezentativní vystupování
Loajálnost a schopnost samostatného rozhodování
Praxe v oboru je brána jako výhody, není však podmínkou

Nabízíme

prestiž známého luxusního hotelu butikového typu
práci v mladém kolektivu
odpovídající platové ohodnocení
zaměstnanecké výhody a benefity včetně stravování a prádelny
možnost kariérního růstu
práce systémem krátký-dlouhý týden (7-19 hodin), v případě HPP

Příjezd
Odjezd

garance nejnižší ceny

Skupinové rezervace -hotel@goldenwell.cz Upravit rezervaci

Rezervujte nyní a získejte welcome drink a pozornost hotelu na příjezd