REZERVOVAT

Domů>Pokoje & Apartmány

Pětihvězdičkové ubytování na Malé Straně

REZERVACE : (+420) 257 011 213 - reservations@goldenwell.cz

Luxusní ubytování v hotelu U Zlaté studně nabízí úchvatné výhledy na Prahu z oken sedmnácti pokojů a dvou unikátně navržených apartmánů, elegantně zařízených reprodukcemi nábytku Richelieu dokreslujícími atmosféru dýchající historií. Každý pokoj je vybaven iPadem, psacím stolem, LCD LED televizí, kávovarem Nespresso nebo Illy a výběrem čajů Ronnefeldt.

VÝBĚR SPECIFICKÉHO POKOJE

Pokud si přejete zarezervovat konkrétní pokoj, kontaktujte nás prosím napřímo nebo vyplňte číslo pokoje do kolonky komentáře. Vaši volbu potvrdíme do pěti hodin v závislosti na aktuální obsazenosti pokojů. Poplatek za rezervaci specifického pokoje činí 30 EUR za pobyt a pokoj.

KATEGORIE DELUXE

Pokoj 12 - Giordano Bruno

Tichý a prostorný pokoj s velkou manželskou postelí a vstupní chodbou s francouzskými okny s výhledem na historické nádvoří hotelu. Okna pokoje směřují na západ do kouzelné uličky, která podtrhuje zde panující romantickou atmosféru. Pokoj je zařízen v elegantním a líbivém designu, jenž dokresluje lesklý tmavě zlatý přehoz a závěsy. Koupelna má malé okno směřující ke Starému Městu a je vybavena velkou dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 24 m2 / 258 ft2 + 6 m2 / 64 ft2 (koupelna).

Pokoj 24 - Anna Marie da Strada

Náš nejsvětlejší, nejmenší, ale útulný pokoj. Disponuje velkým oknem směřujícím na jihovýchod s krásným výhledem na Staré Město a palácové zahrady. Malá koupelna je vybavena vanou a dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 21 m2 / 226 ft2 + 3.6 m2 / 39 ft2 (koupelna).

Pokoj 25 - John Dee

Světlý a velmi romantický pokoj se třemi velkými okny směřujícími na jih a východ s výhledem do zahrad a na celé město. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 22 m2 / 237 ft2 + 4.5 m2 / 48 ft2 (koupelna).

Pokoj 41 - Tadeáš Hájek z Hájku

Prostorný pokoj s malou vstupní předsíní s okny směřujícími na jih, z nichž je možné se kochat pohledem na celou Prahu. Koupelna má malé okno s výhledem na Petřín a je vybavena dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 30 m2 / 323 ft2 + 4.2 m2 / 45 ft2 (koupelna).

Pokoj 42 - Markus Mordechaj Maisel

Tento světlý a prostorný pokoj s malou předsíní a chodbou má dvě okna: větší směřuje do zahrad a menší k městu. Koupelna pokoje je světlá, laděná do modré barvy, a disponuje větším oknem s výhledem do Ledeburské zahrady. Velikost pokoje: 30 m2 / 323 ft2 + 5.5 m2 / 59 ft2 (koupelna).

KATEGORIE GRAND DELUXE

Pokoj 32 - Egidius Sadeler

Tento prostorný pokoj kategorie Grand Deluxe disponuje předsíní a dvěma velkými okny směřujícími na jih s překrásným výhledem na Prahu, přičemž na horizontu je možné spatřit i okrajové části města. V pokoji laděném do modré barvy se nachází i rozkládací pohovka. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 30 m2 / 323 ft2 + 4 m2 / 43 ft2 (koupelna).

Pokoj 33 - Johannes Kepler

Tento světlý a prostorný pokoj je laděn do zlato-hnědých barev. Disponuje předsíní a dvěma velkými okny směřujícími na jih s výhledem na kostel sv. Tomáše a celé město, včetně jeho okrajových částí rozeznatelných na horizontu. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou. Velikost pokoje: 28 m2 / 301 ft2 + 4.5 m2 / 48 ft2 (koupelna).

Pokoj 34 - Elisabeth Jane Weston

Tento prostorný rohový pokoj je situován na třetím patře. Má dvě okna, menší s výhledem na Staré Město a větší na Malou Stranu a Petřín. Pokoj má vlastní chodbičku a velmi prostornou koupelnu. Velikost pokoje: 24 m2 / 248 ft2 + 6 m2 / 64 ft2 (koupelna).

Pokoj 35 - Vilém z Rožmberka

Jedná se o nejmenší, leč velmi oblíbený pokoj z kategorie Grand Deluxe. Nachází se na konci chodby, tudíž je velmi tichý. Jeho dvě velká okna směřují do krásných barokních Ledeburských zahrad a na Staré Město a jedno menší na jih na Prahu. Velikost pokoje: 27.5 m2 / 296 ft2 + 6 m2 / 64 ft2 (koupelna).

VYBERTE SI VÁMI PREFEROVANÉ STLANÍ - SERVÍRUJEME SPÁNEK A LA CARTE

Nechte se hýčkat i během Vašeho spánku. Speciální služba hotelu U Zlaté studně Vám poskytne nejvyšší možný komfort pro odpočinek těla i ducha přímo na míru.

Naše pokojská Vám rozestele a připraví pokoj pro klidný spánek. Na posteli velikosti King máte k dispozici 4 - 6 hypoalergenních polštářů a velmi pohodlné stlaní. To, zda dáte přednost jinému ze šesti druhů polštářů a variant povlečení, je již pouze na Vás. Menu naleznete ve Vašem pokoji.

Zažijte komfortní spánek na vlastní kůži. Na dobrou noc Vám připravíme i malý dezert ručně vyráběný naším hlavním cukrářem pod dohledem šéfkuchaře Pavla Sapíka. 

Sladké sny...

Pokoje Superior

postele: postel typu King nebo dvě oddělené postele Velikost: 24 - 32 m2 / 258 - 344 ft2 Výhled: Královské zahrady, nádvoří hotelu

Pokoje Deluxe

postele: postel typu King nebo dvě oddělené postele Velikost: 24 - 32 m2 / 258 - 344 ft2 Výhled: Královské zahrady, Staré Město a Malá Strana

Pokoje Grand Deluxe

postele: postel typu King nebo dvě oddělené postele Velikost: 32 - 34 m2 / 344 - 366 ft2 Výhled: Královské zahrady, Staré Město a Malá Strana

Apartmá Tycho de Brahe

postele: postel typu King a rozkládací pohovka Velikost: 52 m2 / 560 ft2 Výhled: Palácové zahrady a město Praha

Apartmá Rudolf II.

postele: postel typu King a rozkládací pohovka Velikost: 60 m2 / 646 ft2

Výhled: Palácové zahrady a město Praha
Příjezd
Odjezd

garance nejnižší ceny

Skupinové rezervace -hotel@goldenwell.cz Upravit rezervaci

Rezervujte nyní a získejte welcome drink a pozornost hotelu na příjezd